INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 22. března 2023 a svátek má Leona 6°C | Zítra Ivona 16°C
CS EN DE

Lampionáda 2019

1. listopadu 2019 | Mateřská škola

Nadpis článku

Večerní procházka vesnicí se konala 1. listopadu 2019.

Již tradičně patří začátek listopadu LAMPIONÁDĚ. Letos tato krásná akce připadla na dušičkové období – pátek 1. listopadu 2019. Sraz byl u mateřské školky, kde se sešlo plno dětí a jejich  rodičů s rozsvěcenými lampiony. Všichni obdivovali úžasně vyřezané dýně, které byly rozesety všude kolem. 

Celý průvod se pak vydal osvědčenou trasou od školky kolem Javoříků přes cestu k Janíčkům. Malé překvapení pro zimomřivé rodiče přichystal u své stodoly pan Tonda Gabryš. Průvod dále pokračoval směrem na Kosiska, kde se na křižovatce u Gabryšů stočil ke hřbitovu, až na zahradu staré fary. Celá trasa byla krásně vyzdobena a osvětlena lucernami a vyřezanými dýněmi. Na závěr bylo na zahradě staré fary připraveno drobné občerstvení. Počasí se vydařilo a velmi nás těší, že kromě dětí a rodičů se na večerní lampionovou procházku přidávali i ostatní občané naší vesnice. 

Rádi bychom touto cestou chtěli poděkovat ochotným rodičům za pomoc při organizaci a tvorbě luceren a dýní, SDH Ratiboř za pomoc při výzdobě trasy a Obci Ratiboř za podporu a skvělou spolupráci. 

Klub rodičů MŠ a ZŠ Ratiboř

Plakát Lampionáda 2019

Fotogalerie 59 fotek

+53
Diskuze k příspěvku

Sledujte nás i na sociálních sítích