INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 24. února 2024 a svátek má Matěj 8°C | Zítra Liliana 11°C
CS EN DE

Noční turnaj v minivolejbale 2018

9. dubna 2018 | Volejbalisti

Volejbalisti

Nadpis článku

7. dubna v 15 hod se v hošťálkovské tělocvičně rozezněl jásot a křik několika desítek dětí, které si přišly zahrát minivolejbal.

Turnaje se zúčastnilo celkem 22 týmů dětí z Ratiboře, Vsetína a Hošťálkové. Soutěžilo se ve dvou kategoriích, podle věku a zkušeností jednotlivých hráčů, od předškoláků po 5. třídu. Celý turnaj byl velmi časově i organizačně náročný, proto patří velký dík všem dětem, rodičům a trenérům, kteří se do toho pustili.

Na konci turnaje bylo samozřejmě vyhlášení vítězů a předání cen těm nejlepším. Protože se jednalo o přátelský turnaj, vyhráli úplně všichni. Po rozdání cen a večeři, se děti odebraly se svými spacáky do menší tělocvičny, kde byly nachystány žíněnky na spaní, a nesmělo chybět ani promítání pohádek, na které se děti těšily asi ze všeho nejvíc.

Ráno, než byla přichystána snídaně, si ještě děti zahrály volejbal (asi toho ještě neměly dost), a pak byly pozvány na bohatou snídani, ,,co dům dal“ a spokojené odjížděly domů.

My taky děkujeme rodičům, že nám svěřili své ratolesti a podíleli se na přípravě dobrot, které sloužily jako zdroj energie po celý turnaj.

Za tým trenérů minivolejbalu Ratiboř
Mirka Zbranková

Fotogalerie 15 fotek

+9

Sledujte nás i na sociálních sítích