INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je neděle 26. června 2022 a svátek má Adriana 26°C | Zítra Ladislav 29°C
CS EN DE

Prázdninový čas souboru Kosiska

9. září 2019 | Valašský soubor KOSISKA

Nadpis článku

Jak probíhaly letošní prázdniny?

Letošní prázdniny soubor Kosiska stejně, jako mnohé občany a členy spolků „poznamenalo“ vítězství naší obce v krajském kolem soutěže Vesnice roku. Poslední červencovou neděli slavila celá obec, sousedé, kamarádi i rodiny. Svou trochou pak mohl přispět i celý náš soubor a ukázat se v plné kráse při slavnostním oceňování jednotlivých obcí. Úspěšné pásmo Stavíme mája předvedli Kosáčci i ve stísněných prostorech pódia v nových krojích, chlapi Kosáci zazpívali to nejlepší ze svého repertoáru. Pak jsme se společně všichni radovali a slavili.

V srpnu jsme si všichni dopřáli odpočinek, abychom se hned na začátku září zase sešli a prezentovali se na celostátním kole Vesnice roku. Kosáčci a Kosáci dali jeden „kus“ v krásném prostředí Borčí na pasekách u Vacků a valašskou hymnou jsme pak zakončili čtyřhodinovou prezentaci celé obce na zahradě mateřské školky.

V letošním školním roce změníme prostory pro pravidelné středeční zkoušky. Přesuneme se do budovy Svazarmu (Hasičské zbrojnice), č. p. 435, Ratiboř.

Zkoušky probíhají každou středu

  • děti předškolního věku 16.00–16.45
  • děti školního věku 17.00–18.00

Rádi přivítáme i nové děti, které si rády zazpívají a zatančí.

Fotogalerie 9 fotek

+3

Sledujte nás i na sociálních sítích