INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je Pondělí 6. prosince 2021 a svátek má Mikuláš -0°C | Zítra Benjamin -2°C

Velikonoční dobrodružství kolem Ratiboře

16. dubna 2021 | Knihovna

Nadpis článku

Přivítali jsme jaro a prožili putování s kuřátkem a mycáčkem…

Aktualizace 16. 4. 2021

Velikonoční dobrodružné cesty byly ukončeny. Děkujeme všem za účast. Tři vylosovaní z každé kategorie budou odměněni! Losování o hodnotné ceny zveřejníme v následujícím VideoZpravodaji.


Ratibořská knihovna ve spolupráci s Obecním úřadem Ratiboř pro všechny připravili Velikonoční dobrodružství kolem Ratiboře.

Dobrodružství s kuřátkem

S kuřátkem se projdeš po zpevněných cestách v obci cca 3,5 km. Můžeš s sebou vzít i brášku či sestřičku v kočárku, babičku s dědou, či tetičku. A kde hledat první indícii? To ti napoví tato zapeklitá tajenka, kterou nám právě maminka slepička vyslepičila…

bvNdAjhPxcLzfgOcdTvbEihUasFseAhagRkfYux

Dobrodružství s mycáčkem

Mycáček Tě provede cestou necestou, proto si vem dobrou obuv, něco k snědku a počítej s cca 5 km trasou, kterou tě provede aplikace Actionbound.

Stáhni si aplikaci do mobilu, vyhledej: „Dobrodružství s mycáčkem“ a postupuj podle instrukcí!


Na obou cestách potkáte šifry, kvízy, tajenky a hádanky

Také se dozvíte zajímavosti o pašijovém týdnu a velikonočních zvycích na Valašsku. Dobrodružství si můžete projít 1.–14. 4. 2021, losování o hodnotné ceny zveřejníme v následujícím VideoZpravodaji.

Tato dobrodružná hra je na vlastní nebezpečí a také vás prosíme o dodržování vládních opatření. Na cestu s kuřátkem si s sebou vezměte tužku s papírkem na poznámky a můžete vyrazit.

Tři vylosovaní z každé kategorie budou odměněni pěknými cenami!

Velikonoční dobrodružství

Fotogalerie 20 fotek

+14

Sledujte nás i na sociálních sítích