INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je čtvrtek 30. června 2022 a svátek má Šárka 26°C | Zítra Jaroslava 31°C
CS EN DE

Z činnosti klubu seniorů

16. září 2019 | Klub seniorů

Nadpis článku

Ohlédnutí za létem

Léto je už za námi, bylo velmi sluníčkové, a tak jsme si ho všichni dostatečně užili. Třetí skupina seniorek BB se scházela jako vždy co 14 dnů, a to v menším počtu, v restauraci „U Ogarů“. Jako ostatní spolky jsme připravili ještě v červnu prezentaci Klubu seniorů pro letošní ročník Vesnice roku Zlínského kraje. Dopadlo to úspěšně a postoupili jsme do celostátního kola. Taky jsme
se dále podílely ještě v září na prezentaci pro hodnotící komisi celostátního kola. V říjnu připravujeme opět zahájení cvičení jógy pro seniory a další aktivity.

Osm seniorů z Klubu se zúčastnili 13.června 2019 II. Krajských sportovních her seniorů ZK. Nastoupilo celkem 10 družstev. I když jsme se nedostali na první místo a nepostoupili do celostátních her, přesto jsme si sportovní den užili s úsměvem a pohodou.

Čtvrtá skupinka seniorek se schází každý čtvrtek a podniká turistické vycházky do blízkého i vzdálenějšího okolí Ratiboře. Chodí se téměř za každého počasí. Cestou je pořád o čem povídat, např. co dobrého uvařit, upéct, jaká knížka se dobře čte, který film se líbí nebo nelíbí, jak rychle rostou vnoučata a děti atd., takže cesta rychle ubíhá. Největší odměnou za námahu jsou překrásné výhledy nejenom na ratibořské kopečky a doliny ale i vzdálené vrcholky okolí. V letních měsících se uskutečnilo několik výletů na kolech směrem Valašské Meziříčí, Vsetín a Velké Karlovice.

Přejeme všem ve zdraví a v pohodě pěkné podzimní dny.

Fotogalerie 5 fotek

Sledujte nás i na sociálních sítích