INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je Středa 26. ledna 2022 a svátek má Zora 0°C | Zítra Ingrid 1°C

Velikonoční výzdoba

29. března 2021 | Klub rodičů

Nadpis článku

Nazdobme si zahrady, okna, stoly a užijeme si krásné přicházející jaro…

Milí Ratibořané,

je to už rok, co jsme nemohli uspořádat žádnou akci pro naše děti. Loňské Velikonoce byly smutné, ogaři nemohli chodit po šmigrustě, cérky malovaly vajíčka jen pro nejbližší rodinu. Ani ve snu by nás nenapadlo, že to nebudou první a poslední takové jarní svátky.

Když jsme viděli, že veškerý kulturní život v Ratiboři je na dlouhou dobu nemožný, rozhodli jsme se alespoň nějak zapojit rodiče a děti do života obce. Podařila se nám krásná podzimní výzdoba, ještě krásnější vánoční a teď pokračujeme s výzdobou jarní. Všem rodičům a dětem moc a moc děkujeme za všechna díla, která dělají radost všem v Ratiboři i v okolí.

Mohlo by se zdát, že malé děti, předškoláci, se doma nudí. Tak to ale vůbec není. Díky skvělému kolektivu mateřské školy si mohou děti udělat školku doma. Paní učitelky posílají úkoly, obrázky, nápady a hlavně natáčí videa, na která se všechny dětí vždy moc těší. Za to bychom Vám za všechny rodiče chtěli velice poděkovat.

A co tedy ty letošní Velikonoce? Nazdobíme si zahrady, okna, stoly, napečeme, navaříme a užijeme si krásné přicházející jaro. A za rok si to vynahradíme, určitě nebudu mluvit jen za sebe, když řeknu, že všecky cérky se budou na to probuzení s jalovcem a tatarem opravdu těšit.

Klub rodičů při MŠ

Fotogalerie 8 fotek

+2

Sledujte nás i na sociálních sítích