INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 26. března 2023 a svátek má Emanuel 5°C | Zítra Dita 2°C
CS EN DE

Dětský karneval 2018

3. března 2018 | Klub rodičů

Nadpis článku

V sobotu 3. března 2018 se již tradičně konal v sále ZD Ratiboř dětský karneval, který se nesl v duchu lesa, lesních zvířátek a všeho, co je s lesem spojeno.

V sále, kde jsme si opravdu připadali jako v lese, děti přivítal Ferda mravenec spolu s kamarádkami srnkou a muchomůrkou, kteří byli hlavními průvodci lesním karnevalem. Pro děti, ale i rodiče, byly připraveny písničky a různé soutěže (sbírání šišek v lese, běh mezi stromky nebo poznávání zvířátek). Jako zpestření programu nám přijela ukázat své umění děvčata z taneční skupiny ELES z Valašských Klobouk.

Také proběhla tradiční promenáda masek – kde se každá maska představila a ukázala v celé své kráse. Součástí karnevalu byla bohatá tombola, takže nikdo neodešel s prázdnou. Chtěly bychom touto cestou poděkovat rodičům a také sponzorům za věcné i finanční dary, MŠ Ratiboř, ZŠ Ratiboř a Obci Ratiboř za pomoc a záštitu, ZD Ratiboř za pronájem prostor a maminkám z MC Budníček za krásnou výzdobu. Děkujeme také za skvělou moderaci Honzovi Rohlíkovi a jeho asistentkám. Největší díky pak patří těm rodičům, kteří svůj volný čas věnovali přípravě a organizaci karnevalu.

Věříme, že nejen děti, ale i rodiče si letošní karneval užili.

Za Klub rodičů MŠ a ZŠ
Iva Švédová Janíčková, Eva Buriánková a Lucka Žabčíková

Plakát Dětský karneval 2018

Fotogalerie 44 fotek

+38

Sledujte nás i na sociálních sítích