INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz

31. srpna 2020 | Hasiči

Hasiči

Nadpis článku

Ohlédnutí za úspěšným čtvrtletím

Čím jiným mám začít, než pochvalou pro naše soutěžní družstva. Poličky se plní zlatem, stříbrem nebo dokonce dřevěnými či skleněnými obrovskými poháry. Nebyl víkend, kdy by týmy nejely na soutěž a nedovezly nějaké ocenění.

Když to shrnu, tak první srpnový víkend je čekalo 4. kolo EMAS Extraligy HVP České republiky. Jedná se o nejprestižnější ligu v požárním útoku, kde ženský tým vybojoval úžasné 2. místo!

Druhý víkend, počínaje pátkem 7. 8. 2020, vyjelo mužstvo na noční soutěž na Bystřičku, kde se umístili na 3. místě. V sobotu taktéž obsadili 3. místo v Kostelanech. I když už byl třetí soutěžní den, neděle, tak se nešetřili a zúčastnili se rovnou tří soutěží. Na Dolní Bečvě a ve Valašské Polance se jejich um ve sportu ukázal v plné kráse a umístili se dvakrát na 1. místě.

Ostatně, týmy mužů a žen se mohou předhánět, kdo doveze domů lepší výsledky, jelikož dále vyhráli:

1x ocenění za nejrychlejší proudařku

Jak se soutěžním družstvům daří, můžete vidět na Facebooku nebo Instagramu, kde přidávají videa ze soutěží.

Poděkovat musíme panu Válkovi a jeho firmě Válek autosport, který dal ochotně před víkendem sportovní stroj do pořádku. S tím ale souvisí i fakt, že mašina už tempu našich chlapů nestíhá. Z tohoto důvodu musíme pořídit novou soutěžní požární stříkačku, jejíž cena se pohybuje okolo 200 000 korun. Pokud Vám není hasičský sport či naše soutěžní týmy cizí a chtěli byste vidět, tak jako my, lepší a lepší výsledky, budeme rádi za jakoukoliv podporu.