INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je Neděle 28. listopadu 2021 a svátek má René 2°C | Zítra Zina -1°C

Miniduatlon Kunovice

30. července 2020 | Běžci

Nadpis článku

V sobotu 18. července ráno, za krásného deštivého počasí, vyrazil klan Zubíčků, Regmundů a Krejčířů přes Lázy do Kunovic.

Po vyzvednutí čísel a lehkém tréninku jsme začli závodit. První jela odrážedla, pak malí závodníci, cérky, ogaři... až po ty náctileté. Nikomu nevadilo, že prší nebo že je od bahna. Zázemí bylo jako vždy dobře nadstřešeno, a tak rodiče, babičky, dědečci i kamarádi mohli posedět v suchu.

V poledne startoval hlavní závod, na který se všichni těšili. Střídavě pršelo míň i víc, ale to závodníky nemohlo rozhodit. V dešti se běželo dobře, horší už byla cyklistická část. Na některých úsecích se nedalo ani jít, ne tak jet na kole. Myslím, že nebylo nikoho, kdo by na trase nespadl nebo neměl minimálně namále. Věřím, že všichni závodníci, kteří závod jeli, si ho užili a rozhodně na tento ročník nezapomenou.

I přes početnou výpravu nakonec medaili brala jen Rozárka na odrážedle. Krásná a zasloužená stříbrná medaile. Nám ostatním zbyl ale výborný pocit z toho, že jsme to dali, protože kvůli tomu to děláme. Další závod série je Poličský okruh, tak hurá na kolo a makat.

Fotogalerie 5 fotek

Sledujte nás i na sociálních sítích