INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je pátek 1. července 2022 a svátek má Jaroslava 23°C | Zítra Patricie 20°C
CS EN DE

Silvestrovský běh z Trojáku

1. ledna 2020 | Běžci

Nadpis článku

31. prosince jsme se tradičně vydali na Troják.

Je to super, při založení této tradice běhu z Trojáku jsme byli tři. Tentokrát nás bylo už pět :-). Verča Benschová, Lucka Žabčíková, Dan Krejčíř, Peťa Zubíček a Peťa Mynařík a taky jeho fenka Leia. Míšu Malučkou, která byla odhodlaná běžet s námi, bohužel skolil bacil.

Vyjeli jsme v 6.00 ráno autobusem na Troják jako jediní blázni a pak se volným klusem vydali směr Ratiboř. Bylo příjemně a lehce přimrzlé, takže bahníčko, které začalo od Bludného, nebylo takovou tragédií :-).

Necelých 11 km jsme všichni zvládli v klidu a pohodě a mohli se tak vydat domů spokojení v očekávání příchodu nového roku.

Workshopy a beseda s fyzioterapeutkou

V podzimním zpravodaji jsem psal o běžeckém víkendu v Halenkově. Od té doby se nám podařilo zorganizovat další tři workshopy, které s během, ale také se zdravým pohybem, souvisely a také besedu na téma sportování dětí z pohledu fyzioterapeuta. První workshop byl určen pro účastníky běžeckého víkendu, zbývající dva i beseda pak pro zájemce z řad občanů Ratiboře a okolí.

Pokud situace dovolí, rýsují se témata vhodná pro další workshopy a na letním běžeckém víkendu, který se nejspíš uskuteční u nás v Ratiboři, už teď pracujeme.

Pozvánka

Sportujete, vy nebo vaše děti? Máte chuť okusit závodní atmosféru? Pokud patříte do této skupiny, doporučuji závody dtb série. Série se skládá ze čtyř závodů – terénní běh nebo i pochod, duatlon, triatlon a cyklistický závod. Jsou to závody, které máme přes kopec (Kunovice, Kelč, Police). Startovné nestojí majlant a hlavně, panuje tam skvělá závodní a organizátorská, skoro až rodinná atmosféra.

Prosím, neberte to jako nechtěnou reklamu, ale spíš jako dobrou recenzi na závod, který třeba chcete zkusit, ale máte obavu z velkých, organizačně náročných závodů. My tam moc rádi jezdíme celá rodina a rádi se tam i vracíme.

Petr Zubíček

Fotogalerie 6 fotek

+0

Sledujte nás i na sociálních sítích