INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je pondělí 27. června 2022 a svátek má Ladislav 28°C | Zítra Lubomír 28°C
CS EN DE

Vítání občánků - podzim 2015

12. října 2015 | Ratiboř

Nadpis článku

Tato radostná událost proběhla 10. října 2015.

„Tak jako v přírodě, tak i v životě člověka přichází čas, kdy dozrávají plody. I ve Vašem životě nastal tento den a narodilo se Vám děťátko. Přišlo na svět z lásky a Vy, milí rodiče, přicházíte dnes se svým dítětem v náručí a přinášíte jej k slavnostnímu uvítání do života.“

Těmito slovy jsme vítali všechny rodiče, jejich miminka, hosty a ostatní přítomné na slavnostním vítání dětí do svazku obce Ratiboř.

Slavnostní dopoledne a projev paní starostky doprovázela hudba Lucky Mrlinové, vystoupení dětí z mateřské školy pod vedením paní učitelky Ferdicsové, vystoupení žákyň ZŠ Natálky Vojtkové a Kristýnky Holubcové.

Vítali jsme rozesmátá, spící, ale i plačtivá krásná miminka v počtu devíti, z toho pět chlapců a čtyři děvčátka. Po slavnostním slibu, kdy se rodiče zavazovali, že budou vychovávat své děti v čestné a dobré lidi, následovalo stvrzení podpisem do pamětní knihy. Na závěr jsem popřála rodičům hodně trpělivosti a obětavosti při výchově dětí a dětem zdraví, lásku, radost, spokojenost a úsměv, který je bude provázet celým jejich životem. Na památku jsme se všichni společně vyfotografovali a rozloučili.

Další vítání občánků proběhne v dubnu 2016.

Za sociální komisi
Mgr. Tamara Juchelková

Fotogalerie 61 fotek

+55

Sledujte nás i na sociálních sítích