INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz

Mistrovství Moravy a Slezska v Jiu-Jitsu

11. dubna 2016 | Sebeobrana Jiu Jitsu

Sebeobrana Jiu Jitsu

Nadpis článku

Dne 9. dubna 2016 jsme se zúčastnili Mistrovství Moravy a Slezska v Jiu-Jitsu Randori (cvičný boj).

Mistrovství se zúčastnilo 75 soutěžících ze sedmi škol vyučujících Jiu-Jitsu (Sebeobrana Ratiboř, Sebeobrana Rýmařov, Škola Jiu-Jitsu a Karate Krnov, Škola Jiu-Jitsu a Karate Bruntál, Jiu-Jitsu Jeseník, Jiu-Jitsu a sebeobrana Brno a Oddíl sebeobrany při církevní ZŠ Hradec nad Moravicí). Soutěžící byli rozděleni do kategorií podle věku a technické vyspělosti, od dětí s žákovskými stupni, až po dospělé se stupni vyššími. Závodilo se na dvou tatami, kde se každý snažil předvést přesnou, účinnou a technicky dokonalou obrannou techniku na předem dohodnutý útok. Techniky hodnotili rozhodčí s mistrovskými stupni.

Za náš oddíl Sebeobrany Ratiboř se závodů zúčastnilo 9 závod- níků v 6 kategoriích:

Marcel Regmund – kategorie muži I. – 2. místo
Petr Zubíček – kategorie muži II. – 1. místo
Karel David - kategorie muži III.– 2. místo
Tomáš Kocurek – kategorie muži III. – 2. místo
Kristýna Trungerová – kategorie junioři – 3. místo

Saša Jakubíková, Petr Zubíček, Lukáš Tatýrek a Jakub Kaňák se na stupně vítězů tentokrát nedostali, ale získali zkušenosti do dalších soutěží.

V soutěži škol se náš oddíl umístil na 3. místě.

Mistrovství pro nás všechny byla velmi cenná zkušenost a doufáme, že i příště se nám podaří dosáhnout minimálně stejně dobrých výsledků.