INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 12. června 2024 a svátek má Antonie 12°C | Zítra Antonín 15°C
CS EN DE

Sportovní odpoledne

Datum: 4. června 2023

Nadpis článku

4. 6. 2023 / 14–17 h v areálu u rybníka v Červených…

Představení a ukázka méně známých sportů byla myšlenka, která byla přetavena do podoby krásného nedělního odpoledne 4. června v Červených. Akce Sportovní odpoledne v Červených navázala na velmi úspěšné Hry bez hranic, které v loňském roce pořádala organizace MAS a Mikroregion Střední Vsetínsko.

Za podpory MAS Střední Vsetínsko se podařilo pozvat nejen sportovní oddíly z okolí, které měly možnost představit své sportovní aktivity dětem i dospělým, ale také akreditované lektory jógy, jógy na paddleboardu, tři mladé sportovce – ambasadory Švihej.cz ve skákání přes švihadla a také stromolezce Lukáše Kamase, který je muž mnoha tváří a dokázal profesionálně nachystat „disciplínu“ lezení na pivní bedny a slacklinu.


Všichni, kdo v toto odpoledne do Červených přišli, si dále mohli vyzkoušet rozličné střílení – z air soft pistole, kterou představil Zbyněk Kovář z Action Air IPSC Vsetín, biatlonové vzduchovky z Klubu biatlonu WOCO Vsetín nebo pomocí golfových holí od hráčů z klubu Golf Komárno. Na vodní hladině se proháněli jezdci na paddleboardech, které vystřídala lektorka paní Věra Veitová, která dokázala zaujmout i děti a protáhnout jejich těla na nestabilní podložce – SUPaYOGA Bystřička. Na molu vytvořila Iveta Dědková „jógové spočinutí“ – čaj, vonné tyčinky a příjemné atmosféra byla jako stvořená pro cvičení jógy. Klub orientačního běhu Kobra ze Vsetína se postaral o dvě trasy v této disciplíně, mladí gymnasté z Oddílu sportovní gymnastiky Vsetín skákali a metali přemety na aitracku. Stejně nadšené byly i cérky z MASky, u kterých jste si mohli zkusit hula hooping, tzn. točení obručí.
Ráda bych poděkovala všem lektorům, trenérům a členům výše zmíněných klubů, kteří ukázali zblízka aktivity, kterým se věnují řadu let. Pokud Vás nebo Vaše dítě zaujal některý sport, neváhejte kontaktovat trenéry či lektory!


Golf Komárno – www.golfkomarno.cz
Klub biatlonu WOCO Vsetín – www.biatlonvsetin.cz Action air IPSC Vsetín – www.ipscvsetin.cz
SKOB KOBRA Vsetín – www.kobravs.cz
lezení na pivní bedny a slackline: Lukáš Kamas jógové spočinutí: Iveta Dědková
SUPA YOGA – www.supayoga.cz
Švihej.cz – www.svihej.cz
hula hooping: MAS Střední Vsetínsko, Elen Plšková Gymnastika TJ Sokol Vsetín – sg.sokolvsetin.cz
Velký dík patří všem, kteří přiložili ruku k dílu, táhli za jeden provaz a vytvořili za podpory MAS Střední Vsetínsko a Obce Ratiboř krásné nedělní odpoledne plné sportu.

 


Za MAS Střední Vsetínsko
Lucie Žabčíková

 

 

Přidáno několik fotek a krátké video ze sportovního nedělního odpoledne…


MAS Střední Vsetínsko a obec Ratiboř pořádá Sportovní odpoledne 4. 6. 2023 / 14–17 h  v areálu u rybníka v Červených (u č.p. 77)

Můžete si vyzkoušet tyto sportovní aktivity

 

Občerstvení zajištěno, vstupné dobrovolné. V případě nepříznivého počasí se akce nekoná.

Plakát Sportovní odpoledne

Fotogalerie 55 fotek

+49

Sledujte nás i na sociálních sítích