INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz

27. prosince 2022 | Ping-pong

Ping-pong

Nadpis článku

Turnaj se konal v úterý 27. prosince 2022 od 15 h v ratibořské sokolovně…

Turnaj se konal v úterý 27. prosince 2022 od 15 h v ratibořské sokolovně. Turnaje se zúčastnilo celkem 45 hráčů (28 mužů, 8 žen, 9 dětí do 15 let), hrálo se na 2 vítězné sety.

Na pingpongové zápasy se přišlo podívat cca 20 diváků. Pro každého účastníka byly připraveny hodnotné ceny sponzorů.

První vybíraly děti,
pak ženy, poté muži. Turnaj měl tradičně velmi dobrý rytmus a
tempo (161 zápasů) a byl ukončen před 21. hodinou finálem mužů. Občerstvení (jídlo, vdolečky, zákusky) bylo volně dostupné pro každého po celou dobu. Kuchtili, pekli, vařili a obsluhovali: cérky Zubíkovy, Jarka Vaculíková, Dana Barvíková a Jiří Vaculík.

• 9 dětí do 15 let

Na pingpongové zápasy se přišlo podívat cca 20 diváků.

Výsledky

Kategorie muži
(81 zápasů ve 4 základní skupinách po 7 hráčích, dále 16 zápasů ve vyřazovacím pavouku systémem KO)

4. Juráš Janíček, 5. Karlík, 5. Černý, dále Lída, Vítek, Cenková

Pro každého účastníka byly připraveny hodnotné ceny sponzorů. První vybíraly děti, pak ženy, poté muži. Turnaj měl tradičně velmi dobrý rytmus a tempo (161 zápasů) a byl ukončen před 21 h finálem mužů. Občerstvení (jídlo, vdolečky, zákusky) bylo volně dostupné pro každého po celou dobu. Kuchtili, pekli vařili a obsluhovali cérky Zubíkovy, Jarka Vaculíková, Dana Barvíková a Jiří Vaculík.

Za pořadatele
Jiří Vaculík

POZVÁNKA

Klub stolního tenisu Ratiboř ve spolupráci s Obecním úřadem, ZD Mír Ratiboř, Stolárnou Javořík, BENZINPUMPA trade a CYKLO Vaculík pořádají Pingpongový turnaj o pohár starosty obce Ratiboř (18. ročník) a 2. ročník Memoriálu Gustava Zubíka, který se koná v úterý 27. prosince 2022 od 15 h v ratibořské sokolovně.

•   Pro amatérské hráče od 3 do 103 let z Ratiboře a okolí
  •   Startovné je 100 Kč – děti a ženy zdarma (v ceně startovného je občerstvení)
  •   Přezuvky nebo sálovou obuv s sebou (i diváci)
  •   Povolený doping – valašská slivovice

Více informací
Jiří Vaculík (tel: 737 490 333) nebo Petr Barvík (tel: 731 763 313)

Tréninky

Trénujeme a pinkáme každé úterý a čtvrtek v době 18–21 h v ratibořské sokolovně. Pro děti i zdatné je připraven robot pro vystřelování míčků BUDDY. Přezuvky jsou nezbytné!