INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je Sobota 28. listopadu 2020 a svátek má René -1°C | Zítra Zina 0°C

Z činnosti klubu seniorek B-B

24. června 2019 | Klub seniorů

Nadpis článku

Jaký měl náš Klub seniorek do dnešního dne program? Pokud nám zdraví dovolí, snažíme se být stále aktivní!

I nadále se pravidelně každých 14 dnů scházíme na staré faře. Vždy si popovídáme, zasmějeme se a plánujeme naše další akce. Vždy se těšíme na příští setkání.

V březnu, jako každý rok, jsme se sešly v restauraci Ponorka při příležitosti svátku MDŽ. Bylo to pěkné odpoledne s pohoštěním, spojené s dobrou náladou a povídáním.

Dne 16. 5. jsme se již po několikáté zúčastnily turnaje v pétanque Senior cup 2019 v Luhačovicích. Naše barvy obhajovaly „hráčky“ Anna Kulhánková, Věra Janíčková, Jiřina Zubíková a Květa Petrová. Tohoto turnaje se zúčastnilo 42 smíšených družstev žen a mužů z celého Zlínského kraje. Sice jsme nedosáhly ani na bramborovou medaili, ale odjížděly jsme s dobrou náladou a s ujištěním, že se příští rok zúčastníme zase.

Další naší akcí byl koncem května relaxační pobyt v Jeseníkách v Branné. Užily jsme si procházek v krásné přírodě a hlavně wellnessu v hotelu Kolštejn.

V měsíci květnu jsme ukončily naše pravidelné úterní cvičení jógy v Sokolovně. Budeme se těšit na pokračování na podzim a setkání s naší milou cvičitelkou Věrkou Hrabovskou.

Právě začíná léto – doba prázdnin, dovolených a výletů a hlavně sluníčka a tepla. Náš Klub seniorek se již také těší na toto krásné letní období.

A co přát našim spoluobčanům? Léto plné slunce a pohody a ať si jej každý užije podle svých představ!

Za klub B–B
Květa Petrová a Božka Žabčíková

Fotogalerie 3 fotek

Sledujte nás i na sociálních sítích