INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je Pondělí 6. prosince 2021 a svátek má Mikuláš -0°C | Zítra Benjamin -2°C

Cesta zakletým pohádkovým lesem

9. června 2021 | Klub rodičů

Nadpis článku

Byla letos 19.–27. června 2021, začátek byl u pódia v Červených

Chtěly jsme i v letošním školním roce udělat alespoň jednu akci pro děti. Situace s covidem se sice uvolnila, my si však netroufly udělat cestu pohádkovým lesem klasickým způsobem. Proto jsme zvolily jinou, netradiční variantu, kdy si každý může projít nachystanou trasu sám. Inspirací nám byla jarní akce kuřátka s mycáčkem, na kterou jsme se snažili navázat a zároveň využít vlastní tvorbu a nápady.

Celou cestu zakletým pohádkovým lesem děti provází skřítek Raťáček. Netradiční je i to, že je les zakletý a děti ho mají pomoct zachránit. Za to je čeká sladká odměna.

Pokud jste zvědaví, jak jsme se s tím popraly, tak se přijďte podívat. Cesta zakletým pohádkovým lesem je přístupná do neděle 27. 6. 2021.

S přípravou nám pomohla jak obec a sponzoři, tak ostatní rodiče. Všem moc děkujeme!

Pohádka
Pokudestli se chcete ještě jednou projít zakletým pohádkovým lesem, níže naleznete ke staženípohádku, která Vás do něj zavede. Můžete tak zavzpomínat na jeho záchranu.

Pozvánka

Klub rodičů MŠ ve spolupráci s Obecním úřadem Ratiboř pro děti připravili cestu zakletým pohádkovým lesem ve dnech 19.–27. června 2021. Začátek hledejte u pódia v Červených.

Máte rádi pohádky a procházky?

Vydejte se s naším skřítkem Raťáčkem ratibořským zakletým pohádkovým lesem a pokuste se spolu les zachránit od zlých čar a kouzel. Cestou Vás čeká spousta úkolů, které společně určitě zvládnete. Za dobře odvedenou práci Vás sladká odměna nemine. S sebou vezměte hromadu odvahy, pytel síly a kupu dobré nálady.

Za nepříznivého počasí doporučujeme gumáky :-)
Trasa je velmi náročná pro kočárky!

Fotogalerie 52 fotek

+46

Soubory ke stažení

Pohádka

Sledujte nás i na sociálních sítích