INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 19. července 2024 a svátek má Čeněk 26°C | Zítra Ilja 26°C
CS EN DE

Příšerné velikonoce

Datum: 22. března 2024 - 14. dubna 2024

Klub rodičů

Nadpis článku

22. 3 – 14. 4. 2024 v okolí Ratiboře | Losování výherců je na světě – známe vítěze!

Velikonoční stezky už mají své výherce, kterým moc gratulujeme. Výhry budou k vyzvednutí od pondělí v Obecní knihovně v Ratiboři. Otevírací doba knihovny: PO 15–18 h, ST 15–18 h
 
Těšíme se zase na dalších stezkách.
Noemi&Evča&Janča ❤️

Možná to trochu vypadalo, že po karnevalu lelkujeme, ale opak je pravdou! Opět jsme pro Vás a Vaše dětičky ve spolupráci s knihovnou a OÚ Ratiboř přichystaly 2 stezky - tentokrát s velikonoční tématikou a s názvem PŘÍŠERNÉ VELIKONOCE.
 
Stezky budou dostupné od 22.3 - 14.4.2024.
 
Kratší trasa má cca 1.7 km a je dostupná i pro kočárky. Začátek a konec je u fotbalového hřiště v Ratiboři, kde si budete moci vyzvednout herní karty. Vydáte se tedy se skřítkem Raťáčkem na příšernou stezku? Proč příšernou? Protože za námi opět zavítaly příšerky z Příšerné planety, tentokrát proto, aby poznaly naše velikonoční zvyky a tradice. Příšerky jsou totiž velmi zvědavé. Pomůžete Raťáčkovi vše ohledně Velikonoc příšerným kamarádům vysvětlit? Za snahu si pak může každý účastník vzít malou odměnu.
Delší trasa má cca 5-6 km a není vhodná pro kočárky. Je dostupná přes aplikaci Actionbound (QR kód naleznete na plakátu). Na této stezce se setkáte s naším známým Frantou Pidižvíkem. Za ním letos zavítal na velikonoční svátky jeho bratranec Frankie Pidžižweek - neumí dobře česky, proto ne všemu rozumí a některé naše zvyky vážně nechápe. Budou to pro něj nakonec ty nejpříšernější svátky z celého roku nebo si naše valašské Velikonoce užije? I zde na konci stezky čeká na každého výletníka drobná odměna.
 
Pokud nám na sebe na herních kartičkách nebo v Actionboundu necháte kontakt, budete po ukončení stezek zařazeni do slosování o příšerné ceny.
 
Snad se vám stezky budou líbit a užijí si je nejen děti, ale také Vy.
 
Těšíme se na fotky a zpětnou vazbu!
 
Noemi&Evča&Janča ❤️
Plakát Příšerné velikonoce

Sledujte nás i na sociálních sítích