INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je neděle 26. června 2022 a svátek má Adriana 27°C | Zítra Ladislav 29°C
CS EN DE

Dětský karneval 2019

9. března 2019 | Klub rodičů

Nadpis článku

V sobotu 9. března 2019 se to v sále ZD Ratiboř hemžilo tolika kostýmy, že je ani nešlo spočítat. Konal se tam již tradiční dětský karneval – s vesmírnou tématikou.

Děti už ve vstupu vítaly různé vesmírné příšery a hlavní sál se proměnil v jednu velkou planetu, nad kterou se tyčilo hvězdné nebe i s celou sluneční soustavou. Děti na parketu přivítali tři ufouni, kteří byli hlavními průvodci vesmírným karnevalem. Všichni si s ufouny mohli zatančit, vyzkoušet si, jak se cítí astronauti na měsíci, poskládat si zeměkouli nebo zkusit nakrmit hladového ufounka. Jako zpestření programu nám svou taneční sestavu předvedly holky z ratibořského hiphopového kroužku. Proběhla také tradiční promenáda masek, kde se každá maska představila a ukázala v celé své kráse. Součástí karnevalu byla bohatá tombola, kde nikdo neodešel s prázdnou.

Rády bychom touto cestou poděkovaly rodičům a také sponzorům za věcné i finanční dary, obci Ratiboř za pomoc a záštitu, ZD Ratiboř za pronájem prostor, paní Rožnovjákové a děvčatům z Hip Hopu za úžasné vystoupení a workshop. Děkujeme také za skvělou moderaci Honzovi Rohlíkovi a jeho asistentům. Největší díky pak patří těm rodičům, kteří svůj volný čas věnovali přípravě a organizaci karnevalu.

Věříme, že nejen děti, ale i rodiče si letošní vesmírný karneval užili.

Fotogalerie 259 fotek

+253

Sledujte nás i na sociálních sítích