INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 1. března 2024 a svátek má Bedřich 7°C | Zítra Anežka 13°C
CS EN DE

Zachraňte s námi pohádky…

10. června 2023 | Klub rodičů

Klub rodičů

Nadpis článku

10. 6. 2023 v Červených / START 13:30–15:00

V sobotu 10. 6. jsme ve spolupráci s OÚ Ratiboř a Sborem dobrovolných hasičů Ratiboř připravili pro všechny děti necelé 3 km dlouhou výpravu za záchranou pohádek. Zlomyslná čarodějnice Kazymíra pohádkovým bytostem provedla všelijaké zlobišárny a ještě před začátkem nám do trasy nastražila bláto, kaluže a rozjezdila lesní cestu traktorem, ale 146 hodných dětí z celého okolí nám pomohlo dát vše zase pěkně do pořádku.
Po cestě na ně čekaly nejrůznější úkoly – pomáhání Popelce s úklidem, hádání jmen trpaslíků od Sněhurky, krmení hladového Otesánka, létání na košťatech, hledání fialek pro Marušku, malování kytiček pro víly, hledání pokladu u pirátů a spousta dalších, za které na ně čekaly na každém stanovišti drobné odměny.


Doufáme, že si výpravu užily nejen děti, ale také rodiče, kteří je na cestě doprovázeli. Pro malé i velké bylo v cíli připraveno občerstvení, obecní kolotoč, jízda na koních a hasičské auto, které si děti mohly nejen prohlédnout, ale také vyzkoušet.
Děkujeme všem dobrovolníkům, kteří nám s přípravou pomohli. Jste skvělí a jen díky Vám mohou takto úžasné akce probíhat.


Za Klub rodičů MŠ a ZŠ
Noemi Martinková, Eva Ordeltová a Petra Zapletalová

Pozvánka

Klub rodičů MŠ a ZŠ, pohádkové bytosti, obec Ratiboř a Sbor dobrovolných hasičů zvou všechny malé i velké hrdiny na procházku pohádkovou říší – Zachraňte s námi pohádky… a pak zase alou domů zpátky, která se koná 10. 6. 2023 v Červených, START 13:30–15:00. Občerstvení zajištěno. Trasa pohádkové cesty je náročná pro kočárky. Vstupné dobrovolné.

Účastí na této akci souhlasíte se zveřejněním fotografií a videa na obecním webu, facebooku, Zpravodaji a v TV infokanálu.

Plakát Zachraňte s námi pohádky…

Fotogalerie 112 fotek

+106

Sledujte nás i na sociálních sítích