INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 29. května 2024 a svátek má Maxmilián 12°C | Zítra Ferdinand 21°C
CS EN DE

Lampionáda 2022

Datum: 4. listopadu 2022

Klub rodičů

Nadpis článku

4. 11. 2022 se v 17 h vycházelo od Školky…

V pátek 4. 11. Klub rodičů v čele s Petrou Zapletalovou pořádal každoroční oblíbenou Lampionádu. Přestože nám počasí moc nepřálo, rozhodli jsme se i tak akci uspořádat. A dobře jsme udělali! Lampionáda se i letos vydařila. Na startu u školky předem čekala spousta natěšených dětí se svítícími lampióny. Okolí školky bylo vyzdobeno originálními vydlabanými dýněmi, které poskytli rodiče místních dětí. Průvod začal v 17.00 h za doprovodu dětské hudby znějící z místního rozhlasu a také drobného mrholení. To naštěstí na náladě nikomu neubralo.
Celá trasa byla nádherně vyzdobena zapálenými lucerničkami, dýněmi, strašidly, tančícími rusalkami i policisty, kteří pomáhali a chránili na přechodu pro chodce. Celý průvod byl zakončen, jak je zvykem, u staré fary, kde na děti čekal ratibořský kolotoč a výborný teplý čajík na zahřátí. Pro rodiče byl připraven lahodný svařáček. Za celý Klub rodičů MŠ a všechny děti moc děkujeme všem dobrovolníkům z řad rodičů, hasičů, policistů i pracovníků OÚ Ratiboř, kteří se na této akci a její přípravě podíleli.

Přidáno pár fotek a krátké video :-)…

Pozvánka

Klub rodičů MŠ Ratiboř společně s OÚ Ratiboř Vás srdečně zvou na večerní procházku vesnicí dne 4. 11. 2022, sraz je 17 h u Školky. Zakončení Lampionády na zahradě staré fary, kde bude připraveno malé občerstvení.

POZOR – krátká část trasy Lampionády je náročnější pro kočárky.

Plakát Lampionáda 2022

Fotogalerie 28 fotek

+22

Sledujte nás i na sociálních sítích