INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je Úterý 20. dubna 2021 a svátek má Marcela 6°C | Zítra Alexandra 13°C

Úřední deska

Veřejná vyhláška – Doručení návrhu aktualizace č. 4 Zásad územního rozvoje Zlínského kraje a oznámení konání veřejného projednání

Nadpis článku

Veřejné projednání bude provedeno formou vzdáleného přístupu. Odkaz pro přímý přenos veřejného projednání bude dostupný na této webové adrese.

Předmětem návrhu A4 ZÚR ZK je:

vymezení koridorů ZVN 400 kV Otrokovice – Střílky, Němčice – Otrokovice
a plochy pro rozšíření elektrické stanice 400/110 kV Otrokovice, jako veřejně prospěšných staveb pod kódem E13, E14 a E15. Dále je upraven (zúžen) koridor ZVN 400 kV Rohatec – Otrokovice na 300 m. V rámci koordinace záměrů v území je nad rámec obsahu A4 ZÚR ZK upraven do souběhu i koridor VVN 110 kV Uherské Hradiště – Vésky – Veselí nad Moravou. Aktualizací budou též provedeny formální změny, jako jsou změny názvů, terminologie apod. Zdůvodnění řešení jednotlivých záměrů je obsaženo v textové části odůvodnění projednávané dokumentace.

Vzhledem k rozsahu není možné dokumentaci zveřejnit v úplném znění jako přímou součást této veřejné vyhlášky. Do návrhu A4 ZÚR ZK je možné nahlédnout v tištěné podobě:

(www.kr-zlinsky.cz / krajský úřad / Územní plánování / ÚZEMNÍ PLÁNOVÁNÍ / Dokumenty k projednání / Návrh Aktualizace č. 4 Zásad územního rozvoje Zlínského kraje) Na této adrese bude k dispozici též odkaz pro přímý přenos veřejného projednání, který bude aktivní v den a hodinu konání přenosu. Rovněž zde bude zveřejněn stručný návod k přihlášení a případné technické požadavky na zařízení.

Sledujte nás i na sociálních sítích