INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz

25. května 2015 | Ping-pong

Ping-pong

Nadpis článku

Turnaj se uskutečnil 23. května 2015.

Turnaje ve stolním tenise se zúčastnilo osmnáct sportovců, z toho pouze tři děti. Dva mladí „ogaři“ hráli i hlavní soutěž s muži.
1. dětský dárkový koš obdržela Halmazňová Eliška, na 2. místě skončil Březina Adam a na 3. místě se umístil Večeřa Staňa. Oba kluci získali čokoládovou odměnu.

Hlavní soutěž se hrála ve dvou skupinách, po nichž následovalo play-off. V první skupině bylo následující pořadí: 1. Čevela Martin, 2. Solanský Robert, 3. Vaculík Jiří, 4. Barvík Petr, 5. Vítek Lukáš, 6. Kovalda Karel.

Pořadí ve druhé skupině: 1. Večeřa Staňa st., 2. Palacký Roman, 3. Plšek Vlastík, 4. Javořík Rosťa st., 5. Halmazňa Jiří, 6. Zubík Gustav.

V play-off vyřazovacím systému to dopadlo následovně: 1. místo: Čevela Martin z Bystřičky (tenis klub Ratiboř), 2. místo: Solanský Robert z Kateřinic, 3. místo: místní Barvík Petr (tenis klub Ratiboř), 4. místo: Palacký Roman z Hošťálkové. Soutěž byla svižná, rychlá, příkladně organizovaná všemi členy klubu stol- ního tenisu Ratiboř. Hrálo se na pěti stolech. Tři poháry starostky a dárkové koše předala osobně paní starostka Jiřina Sklenská. Všichni účastníci obdrželi věcnou cenu a sladké dárky. Hrál se pingpong vysoké úrovně s kvalitní účastí.