INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je neděle 26. června 2022 a svátek má Adriana 26°C | Zítra Ladislav 29°C
CS EN DE

Setkání seniorů ve Školce

3. listopadu 2019 | Ratiboř

Nadpis článku

Příjemné odpoledne se konalo v neděli 3. listopadu 2019

První listopadovou neděli jsme se sešli opět po roce k již tradičnímu setkání seniorů, které se letos uskutečnilo v naší krásné, nově opravené budově mateřské školy, v hojném počtu 89 účastníků. Všichni si zavzpomínali na doby, kdy vodili do této mateřinky své blízké, vnoučata nebo pravnoučata, užasli nad krásou a  barevností tříd, výzdobou a vstřícností všech zaměstnanců mateřské školy.

Všechny přítomné přivítal pan starosta, místostarosta, paní ředitelka MŠ a paní farářka. Pan starosta měl připravenou prezentaci všech akcí v obci. Minutou ticha jsme zavzpomínali i na ty, kteří již nejsou mezi námi. V úvodu se svým programem vystoupily děti z mateřské školy, následně pak ochotnické divadlo a nechyběla ani harmonika a zpěv, které byly slyšet široko v okolí.

Při společném focení jsme se opravdu nasmáli. Zaměstnanci mateřské školy se postarali o výborný oběd a občerstvení, zaměstnanci obecního úřadu o technické zabezpečení a všichni, kdo pomáhali, o zdárný chod této akce. Všem zúčastněným velmi děkujeme.

Fotogalerie 37 fotek

+31
Diskuze k příspěvku

Sledujte nás i na sociálních sítích