INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je Pátek 22. ledna 2021 a svátek má Slavomír 7°C | Zítra Zdeněk 3°C

Benefiční dražba a koncert kapely Docuku

17. července 2019 | Ratiboř

Nadpis článku

Před šesti měsíci, v den, kdy všichni chystají oslavu na uvítání nového roku a radostně se loučí s rokem starým, se jedné rodině v Hološíně změnil celý život...

V tento den svou ženu a dvě malé děti navždy opustil člověk jim nejbližší, neboť mu nebylo dopřáno zvítězit nad těžkou nemocí. Tatínek Petr vždy s nadšením doprovázel svého syna Lukáše na hokejové tréninky a zápasy, s úsměvem vodil svou dceru Klárku do školky i do tanečního kroužku. Vždy byl ochoten pomoci i při pořádání různých akcí pro děti. Teď péče o děti i chod celé domácnosti spadá na bedra maminky Lenky.

Rádi bychom Ondruchovým tuto těžkou životní situaci trochu ulehčili, aby děti i nadále mohly pokračovat ve svých zálibách a koníčcích, aby měly vše, co potřebují, nemusely se v ničem omezovat a dokázaly tuto nelehkou životní etapu lépe zvládnout. Proto jsme se rozhodli uspořádat benefiční dražbu a koncert. Výdělek z těchto akcí poputuje rodině Ondruchových do Hološína.

Tato akce bude součástí Slavnostního předání ocenění soutěže Vesnice roku, které se uskuteční v neděli 28. července 2019 na farské zahradě v Ratiboři (v 16.30 začne dražba, poté bude následovat koncert).

Vedení obce
Martin Žabčík a Michal Mrlina

Sledujte nás i na sociálních sítích