INFO: +420 571 442 090 | obec@ratibor.cz
Dnes je 16. července 2024 a svátek má Luboš 19°C | Zítra Martina 25°C
CS EN DE

Ondrášovské putování

Datum: 27. června 2024

Nadpis článku

Folklorní tanečně-hudební pořad celého souboru Ondráš 27. 6. 2024 od 19 h v areálu Komunitního centra…

Přidány fotky Metoděje Černého…


Pozvánka

Obec Ratiboř vás srdečně zve na představení Vojenského uměleckého souboru ONDRÁŠ. Délka pořadu je 80 minut, vstupné 300 Kč. Předprodej vstupenek na sekretariátu OÚ Ratiboř, ve Vinařství VAJBAR na Vsetíně (Žerotínova 622) a nově také prostřednictvím portálu Ticketstream.

www.ticketstream.cz/akce/ondrasovske-putovani

Podívejte se na videoupoutávku…

Objevte s námi lidové bohatství krajů nejen naší domoviny!

Celosouborový pořad sestavený z tanečních, pěveckých a hudebních čísel vás provede od kraje jihočeských rybníků, přes Moravu až na temperamentní Slovensko. Užijete si jak české kolové tance, tak i tance ze Slovácka, pokocháte se pestrostí krojů několika regionů a na závěr vás ohromíme téměř akrobatickými tanečními kreacemi z oblíbené Myjavy.

Tvůrci

Hudba a aranže: Michal Budinský, Andrej Dostál, Jiří Gužík, Ivan Hanula, Pavel Koplík, Martin Kovář, Monika Kovářová, Peter Mikulec, Jiří Slavík, Ondřej Veselý. Choreografie: Rudolf Danajovič, Kateřina a Tomáš Jehličkovi, Martin Krajňák, Jan Kysučan, Michal Majer, Stanislav Marišler

Vojenský umělecký soubor ONDRÁŠ

…je profesionální umělecké těleso zřizované Ministerstvem obrany ČR. Prostřednictvím hudby, zpěvu a tance představuje divákům umělecky stylizovaný folklor. V současnosti jej tvoří Orchestr lidových nástrojů, taneční skupina a dívčí sbor. Kromě práce s lidovým materiálem se VUS Ondráš věnuje i přesahům do jiných hudebně-tanečních žánrů a tvoří autorské pořady.

www.vusondras.cz

Plakát Ondrášovské putování

Fotogalerie 62 fotek

+56

Sledujte nás i na sociálních sítích